אירגונים גדולים כקטנים חייבים להגן על עצמם מפני תקיפות זדוניות חיצוניות ופנימיות וכל זאת על מנת להבטיח פעילות תקינה של מערכות המיחשוב באירגון.
פתרונות מעניקה ללקוחותיה תפיסת אבטחה המבוססת על עשרות שנות ניסיון וידע מצטבר ומכילה רבדים רבים ורחבים בכל שכבות ההגנה המורכבות של מערכי האבטחה. 
פתרונות מתמחה בהטמעה ויישום של מערכות הגנה תשתיתיות ואפליקטיביות, מערכות לבדיקת אנומאליות רשתיות, ניטור, ניתוח ובקרת התנהגויות פנים וחוץ רשתיות. מומחי פתרונות הינם בעלי הסמכות באבטחת מידע, מלווים ומסייעים לחלק מפיתוחי חברות סטארטאפ כגון LightCyber בהטמעה ובדיקה של המערכות ברמת Beta.
פתרונות מתמחה בהערכות סיכוני סייבר, נמצאת בקשר ישיר ובהנחיית חברות המבצעות סקרי סיכוני סייבר, תוך שמירה על אינטרס הלקוח ומתן ייעוץ משלים והכוונה ליישום וביצוע סקרים אלו. 
פתרונות מתמחה בהגדרת נהלים ובקביעת מדיניות ותהליכי בקרה ללקוחותיה. 
חברתנו מתמחה במתן פתרונות אבטחת מידע בהיבט המערכתי ובהיבט הפיזי. מומחי האבטחה של החברה ימצאו עבורכם את הפתרון הטוב ביותר. 
 
מוצרי אבטחה
חברת פתרונות הינה משווק מורשה של חברת Checkpoint ,Fortinet ,LightCyber ,Cisco ועוד. אנו מתמחים בהטמעות ואינטגרציות למערכות הגנה ותקשורת, יישומי Firewall, מערכות ניטור, מערכות SIEM ומערכות מניעה ואבטחה משלימים Intrusion Detection/Prevention ,Content Filtering ,Anti-Spam ,Anti-Spyware ועוד.
 
סקרי סיכונים
מטרת סקרי הסיכונים היא למנוע אובדן או גניבה של מידע והקטנת הסיכון שמערכת המיחשוב תקרוס או תשובש בכוונה תחילה או בגלל טעות אנוש.
בסקרי סיכונים אנו בודקים מספר דברים: 
א. את החוסן של הרשת האירגונית בפני התקפות מבחוץ. 
ב. את פרצות האבטחה בתוך הרשת הפנימית. 
ג. את הנהלים ותהליכי עבודה באירגון.
בסיום הבדיקה, עם תיאום ואישור, יתוקנו הליקויים הקריטיים ביותר ולאחר מכן יוגש דו"ח המפרט, לפי דרגת החשיבות, את הדברים שיש לבצע כדי להגדיל את חוסנה של המערכת ואת שרידותה.